top of page
Nikon Nivo C Serisi Totalstation
Windows İşletim Sistemli 

 

Nikon C serisi reflektörlü ve reflektörsüz ölçüm modları ile her türlü ölçüm çalışmanızda rahatlık ve hassasiyetin buluşması sayesinde sizlere kullanım konforu sağlamak için üretilmiştir.

Her türlü İnşaat ve harita uygulamalarında kullanabilmeniz için farklı açı hassasiyetlerinde  Nikon C serisi 1C , 2C , 3C ve  5C modelleri ile kullanıcıların tercihine  sunulmuştur.

Nivo C serisi  aynı anda 2 adet  Li-İon dahili batarya ile çalışabilmesi sayesinde sizlere uzun süreli ölçümün yanı sıra çalışma anında bile cihazınızı kapatmadan batarya değişim imkanı ile kesintisiz çalışma  imkanı sağlar.

İsterseniz NİVO C serisi üzerinde standart   RS232 Seri ve Kablosuz  Bluetooth teknoloji ile  farklı kontrol üniteleri ve yazılımlar ile birlikte  geniş kullanım alanı imkanı sunar .Üzerinde bulunan USB port sayesinde datalarınızı USB Stick  ile kopyalayabilir ve transfer edebilirisiniz.

Alışılmış pratik kullanımlı Nikon Program  ( Survey BASIC) yanısıra Survey PRO Gelişmiş 3D Yol modülünü kapsayan program yapısı ile kullanıcılarına basit ve Gelişmiş kullanım olanağı sağlar.

GEOMAX Zomm30PRO Totalstation
Windows İşletim Sistemli 

 

GEOMAX Zoom30PRO serisi reflektörlü ve reflektörsüz ölçüm modları ile her türlü ölçüm çalışmanızda rahatlık ve hassasiyetin buluşması sayesinde sizlere kullanım konforu sağlamak için üretilmiştir.

Her türlü İnşaat ve harita uygulamalarında kullanabilmeniz için farklı açı hassasiyetlerinde  alternatif modelleri mevcuttur.Ayrıca Axes 4 -Axes 6 Axes 10 gibi farklı reflektörsüz ölçüm mesafelerine sahip alternatifleri mevcuttur.

GEOMAX Zoom30PRO serisi üzerinde standart   RS232 Seri ve Kablosuz  Bluetooth teknoloji ile  farklı kontrol üniteleri ve yazılımlar ile birlikte  geniş kullanım alanı imkanı sunar.

Üzerinde bulunan USB port sayesinde datalarınızı USB Stick  ile kopyalayabilir ve transfer edebilirisiniz.

Cihaza gömülü Windows İşletim sistemi, Dokunmatik renkli grafik ekran ve alfanumerik tuş takımı sayesinde her türlü şart ve ortamda cihaz operatörüne büyük kolaylıklar sunar..

Alışılmış pratik GEOMAX ( LEICA ) Uygulama Program yapısı ile ile kullanıcılarına basit ve Gelişmiş kullanım olanağı sağlar.

Nikon Nivo M Totalstation
Pratik-Klasik Kullanım

Nikon M serisi reflektörlü ve reflektörsüz ölçüm modları ile her türlü ölçüm çalışmanızda rahatlık ve hassasiyetin buluşması sayesinde sizlere kullanım konforu sağlamak için üretilmiştir.

Her türlü İnşaat ve harita uygulamalarında kullanabilmeniz için Farklı açı hassasiyetlerinde  Nikon M serisi Nivo 1M,2M,3M ve 5M modelleri ile kullanıcıların tercihine  sunulmuştur.

Nivo M serisi  aynı anda 2 adet  Li-İon dahili batarya ile çalışabilmesi sayesinde sizlere uzun süreli ölçümün yanı sıra çalışma anında bile cihazınızı kapatmadan batarya değişim imkanı ile kesintisiz çalışma  imkanı sağlar.

Nivo M serisi basit , alışılagelmiş  ONBOARD Nikon yazılımı sayesinde size her türlü ölçümünüzde hız ve pratiklik kazandırmasının yanı sıra arazide  ihtiyacınız olan tüm programları bünyesinde barındırır.

İsterseniz NİVO M serisi üzerinde standart   RS232 Seri ve Kablosuz  Bluetooth teknoloji ile  farklı kontrol üniteleri ve yazılımlar ile birlikte  geniş kullanım alanı imkanı sunar .Yeni geliştirilmiş M+ serisi ile artık USB Stick üzerinden de data alışverişi yapabilirsiniz.

bottom of page