top of page
Javad VICTOR Kontrol Ünitesi
 
VİCTOR Kontrol Ünitesi JAVAD GNSS sitemleri özellikle kendi üretimi olan GNSS yelpazesi ile birliktekullanımı için özel üretimi olan TRACY arazi uygulama yazılımı ile birlikte teslim edilir.
Cihazın Açma kapama düğmesine basar basmaz Victor Kontrol ünitesi Bluetooth üzerinde kablosuz olarak otomatik bağlantıya geçer ve Tracy Uygulamaları çalışmaya başlar.
Tracy+Victor ile GNSS alıcınız genel konfigrasyon yönetimi ve modem birimlerinin ayarları hızlı ve güvenilir şekilde yönetebilirsiniz.
VİCTOR Kontrol Ünitesi Sağlam ,güçlü , su geçirmez düşmelere karşı dayanıklı ve kullanışlı olaraküretilmiştir. Cihaz arazi koşullarında yüksek ve düşük ortam ısısı , su, toz, nem, düşme ,sarsıntı gibi dış
parametrelere karşı IP67 ve Mil-Std-810F standartlarında Juniper Systems,tarafından üretilmiş mobile platformdur.
Sistem üzerinde yüklü Windows Mobile 6.1 yazılım platformu ilke farklı uygulamayazılımları yükleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

BV6000 Serisi Android  Kontrol Ünitesi

4.7" Endüstriyel Telefon Blackview BV6000, 8 Çekirdekli işlemcisi ve 3 GB Belleği ile yüksek performans sunar. Zorlu dış çevre koşullarında çalışanlar özel olarak dizayn edilen BV6000 Serisi dayanıklı telefon ile her durumda iletişime devam edebilirsiniz.

GPS ve GLONASS desteği ile her zaman doğru konum bilgisine ulaşabilir, IP68 koruma seviyesi ile su ve toza karşı korunur, atmosfer basınç sensörü ile kaç metre yüksekliğe çıktığınızı öğrenebilirsiniz.

Yüksek kapasitedeki bataryası 1 günden fazla telefonunuzu kullanabilmenize imkan verirken, sarjı biten diğer elektronik aygıtlarınızı ve cep telefonlarınızı şarj edebilirsiniz.

  • Android® 6.0 / Android® 7.0 İşletim Sistemi

  • ARM Cortex 2.0 Ghz 8 Çekirdek İşlemci  , 3GB RAM, 32GB Flash

  • 4.7" Kapasitif Dokunmatik Ekran Ekran Çözünürlüğü, HD - 1280x720

  • 450 NITs  Gorilla Glass 3 ,802.11 b/g/n Kablosuz Ağ, Bluetooth 4.1

  • Isık , Yerçekimi Sensörü, Yakınlık Sensörü, Atmosfer Basınç Sensörü

  • 4G-LTE, 3G-WCDMA, GSM,Çift SIM Kart Desteği (Micro)

  • GPS,Glonass Alıcısı ,2.0 MP Ön,8.0 MP Arka Kamera , 3.7V, 4.200mAh Batarya

  • IP68 Toz ve Sudan Koruma Seviyesi , Çalışma Isısı -15’C +55’C

  • TF Hafıza Kartı  , NFC - Temassız Kart Desteği  PTT (Push to Talk), SOS, 

  • 247 gr. Ağırlık

bv_6000_grande.png
ALL Star S-12 Kontrol Ünitesi

 

Windows 6.5 Mobile işletim sistemi ile gelen All Star S-12 Kontrol ünitesi ile Mobil CBS uygulamalarınızı, navigasyon işlemlerinizi çalıştırabilir, profesyonel GNSS alıcınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Windows 6.5 Mobile işletim sistemi ile gelen ofis uygulamaları, mail yönetimi ile birçok işlemi arazide uygulayabilirsiniz. Windows işletim sistemi sayesinde özel işlerinizde kullanmak için yazılımları rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.Güçlü işlemci ve ram kombinasyonu ile her türlü saha datasını kolaylıkla açabilen All Star S-12  kontrol ünitesi, 8GB harici depolama kart yuvası sayesinde büyütk harita ve geniş veri tabanızı rahatlıkla saklar.

 

Sahada size 1-2 metre doğruluk sağlayan GPS alıcısı ile, GNSS alıcısına gerek kalmadan DGPS konumunda data alışverişi yapabilmenizi sağlarDahili 3MP kamerası ile GIS datalarınızı okurken profesyonel veri tabanı oluşturmanıza yardımcı olur

Javad VICTOR-LS Kontrol Ünitesi

 

VİCTOR-LS Kontrol Ünitesi JAVAD GNSS ürünleri ile birlikte kullanım için JAVAD tarafından özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir üründür.

VİCTOR-LS arazi koşullarında sağlam , güçlü ,düşmelere karşı dayanıklı ,su geçirmez ,yüksek ve düşükortam ısısına uyumlu IP67 Standartlarında yapısı , 20 saat çalışma süresine sahip dahili Li-Ion bataryası ilezorlu şartlarda en büyük yardımcınızdır.

VİCTOR-LS üzerinde JAVAD tarafından GNSS ve GIS uygulamaları için özel olarak tasarlanmışarazi uygulama yazılımı ile birlikte teslim edilir bu sayede GNSS alıcınızın genelkonfigrasyon yönetimi ve modem birimlerinin ayarları hızlı ve güvenilir şekilde yönetebilirsiniz.

VİCTOR-LS Touchscreen display yanısıra uygulamalarınıza yönelik tuş takımı , , USB, Bluetooth ve WiFi iletişim imkanları Sistem üzerinde yüklü gömülü yapıdaki Windows 7 işletim sistemi ile farklı uygulama

yazılımları yükleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

bottom of page